Satış ve Danışma Hattı: 0342 215 40 98 AlmancaİngilizceTürkçe

TP-LINK TD-W9980 N600 WIRELESS DUAL BAND GIGABIT VDSL2 MODEM ROUTER

Ürün kodu :0161

Fiyat:Sorunuz

TP-LINK TD-W9980 N600 Kablosuz Dual Band Gigabit VDSL2/ADSL2+ Modem Router için ürün detayları

 

● VDSL2 üzerinden 100Mbps'e kadar genişbant hızları destekler ve geriye dönük ADSL altyapısı ile uyumludur
● 600Mbps toplam kullanılabilir bant genişliği için eş zamanlı 2.4Ghz 300Mbps ve 5Ghz 300Mbps bağlantı desteği
● Çok yönlü bağlanılabilirlik: Çoklu Internet bağlantı tipleri için VDSL/ADSL veya Ethernet WAN
● Depolama Paylaşımı, Yazıcı Paylaşımı, FTP Sunucu ve Medya Sunucu için 2 USB portu

 

100Mbps'e kadar Süper Hızlı Ev Ağı

TD-W9980, VDSL2 ile 100Mbps'e kadar süper hızlı genişbant hızlarını desteklerken, aynı zamanda geriye dönük ADSL2+/ADSL2/ADSL tekno-lojisi ile de uyumludur. Yüksek çözünürlükte televizyon yayınları (HDTV), çevrimiçi oyunlar, veri, video, ses gibi geniş yelpazeli üçlü oynatma ser-vislerinin keyfini sürmeniz için süper hızlı bir seçimdir. Dahası, TD-W9980 ile saniyeler içinde büyük boyutlu dosyaları ve filmleri indirebilirsiniz.

 

 

Eş Zamanlı 2.4GHz 300Mbps ve 5GHz 300Mbps WiFi

Eşzamanlı çift bant aynı anda birden fazla bant genişliğine ihtiyaç duyduğunuz anda iki ayrı ağın esnekliğini sunar. 2.4Ghz bandından e-posta gönderme veya web tarama gibi basit işlemler yürütülürken, 5Ghz bandın-dan online oyunlar veya HD video yayınları gibi yoğun bant genişliğine ihtiyaç duyan işlemler yürütülür. Üstelik bunların hepsini aynı anda gerçekleştirilebilir...

 

 

Güvenilir WiFi - Tamamen Genişletilmiş Kapsama Alanı

Yüksek kalitedeki anten teknolojisi ile birleştirilmiş 5GHz bandında 3 harici 5dBi anten, 2.4GHz bandında 3 dahili anten daha uzak mesafelerde yüksek hızlı bağlantıların sürekliliğini sağlar. Büyük ev veya ofisinizin herhangi bir yerinden harika kablosuz kapsama alanı ve güvenilir bağlantı sunar.

 

 

USB Depolama ve Paylaşım Olanağı

Çok fonksiyonlu iki adet USB 2.0 portu ile yazıcılarınıza, dosyalarınıza ve medyalarınıza yerel ağdaki farklı cihazlar-dan veya FTP sunucu aracılığıyla evinizden uzaktayken kolaylıkla erişebilirsiniz. Bağlandığınız anda tüm kaynak-larınızı nerede olursanız olun kullanabilirsiniz.

 

 

Gigabit Kablolu Bağlantılar

Bir Gigabit LAN/WAN portu ve üç Gigabit LAN portları, özellikle iş veya eğlence için bant genişliğine ihtiyaç duyduğunuz anda Ethernet kablolarından hızlı ve güvenilir bağlantı için TD-W9980 ideal bir seçimdir.

 

Esnek Bağlantı Özelliği

TD-W9980, değiştirilebilir LAN/WAN portu sayesinde VDSL/ADSL veya kablo ve fiber modem kullanarak VDSL/ADSL veya Ethernet WAN bağlantıları (EWAN) arasında esnek bir bağlantı sunar. Eşsiz özellikleri sayesinde fiber veya kablo bağlantısına ihtiyacınız olduğu anda kolaylıkla değiştirmenizi sağlar.

Kategoriye bağlı diğer ürünler