Satış ve Danışma Hattı: 0342 215 40 98 AlmancaİngilizceTürkçe

Hakkımızda

Galaxy Bilgisayar kurulmuş olduğu 1995 yılından beri bilgisayar sektöründe her ihtiyaca cevap verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Galaxy, sahip olduğu zengin ürün çeşidi, güçlü stok ve güncel ürünlerin hızlı temini ile kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için avantajlar sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörlerden bayilere, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırma amacı ile hizmet vermekteyiz. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır.

Şirketimiz, teknolojide dünyanın önde gelen markaları ile iş ortaklığı yapmaktadır. Şirketimiz Gaziantep ve Bölge  lokasyonlarında hizmet vermektedir. 

Misyon (Varoluş Nedenimiz)

 

• Faaliyet gösterdiğimiz bilişim sektöründe güveni, kaliteyi, estetiği ilke edinerek yeri ve yabancı teknolojinin etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, daima ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirip bu hizmetleri kesintisiz ve güvenilir bir ortamda ülkemize sunmaktadır.
 

 

Vizyon ( Hedef ve Amaçlarımız )

 

•  Kesintisiz ve nitelikli çözümler sunan, yetişmiş ve deneyimli insan kaynakları ile başarıyı ülke sınırları içinde gerçekleştirerek, global pazarlarda da aynı başarıyı elde ederek ülke ekonomisine katkıda bulunan ve sektöründe lider şirket firma olmak.